Luxe Apartment Two Double Rooms

  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Luxe Apartment Two Double Rooms Finchley is een geweldige verblijfsplaats in de wijk Finchley in Finchley 4 km verwijderd van het Hampstead Heath.

Dit appartement is op 10 minuten rjden vanaf het Royal Air Force Museum London en de Hampstead Garden Suburb ligt binnen 15 minuten met de auto. Het centrum van Finchley is binnen 15 minuten bereikbaar. Luxe Apartment Two Double Rooms is maar 350 meter afstand van West Finchley metrostation en vrij dicht bij Hail & Ride West Finchley bushalte.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Luxe Apartment Two Double Rooms Finchley
Finchley Home
Mobiele prijsaanbieding

Finchley Home

0 m van de accommodatie
USD 466 USD 419
per nacht
Modern, Bright And Spacious 1Br
Mobiele prijsaanbieding

Modern, Bright And Spacious 1Br

4.0
Behoorlijk 2 beoordelingen
73 m van de accommodatie
Detached 5 Bedroom House, Ideally Located
Mobiele prijsaanbieding

Detached 5 Bedroom House, Ideally Located

90 m van de accommodatie
USD 370 USD 333
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    31 km

    Treinstations

    Kentish Town
    8 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Luxe Apartment Two Double Rooms gelegen?
      Luxe Apartment Two Double Rooms is in de wijk Finchley in Finchley gesitueerd, 3 km verwijderd van het Royal Air Force Museum London.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Luxe Apartment Two Double Rooms?
      Populaire plekken in de buurt van Luxe Apartment Two Double Rooms zijn onder andere het Hampstead Heath, het Royal Air Force Museum London, de Hampstead Garden Suburb.
    • Hoeveel kost het om bij Luxe Apartment Two Double Rooms te verblijven?
      Een overnachting in Luxe Apartment Two Double Rooms kost £343.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Mahavir Sweetmart en Youna Patisserie & Bakery restaurants, gelegen op ongeveer 15 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Luxe Apartment Two Double Rooms?
      Luxe Apartment Two Double Rooms is zeker huisdiervriendelijk.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    31 km

    Treinstations

    Kentish Town
    8 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Luxe Apartment Two Double Rooms Finchley

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten